çoktular ama hiç yoktular...

amaaannn... insanın çok akrabası olacağına bi tanecik can dostu,arkadaşı,sevgilisi,aşkı,canı,cananı,vs. olsun=) o da "hayatının uğuru" olsun=)

kimi zaman kızsam da ,surat asma hakkımı sonuna kadar kullansam da,bazen çıldırtsam da o benim hayatımın uğuru.. 32875893645tane halam dayım teyzem amcam olup hayrını görmeyeceğime bana "bitek uğur olsun yeter"=)

canım daralır azarlarım,katlanır; sinirlenirim avazım çıktığı kadar bağırırım, katlanır; moralim bozulur,sanki o bozmuş gibi ağlarım,katlanır; kızacak yer ararım,elimi bile tutmasa kızarım,o yine katlanır... bence o bu yazıyı çoktan haketti...

iyi günde,kötü kışta,güneş varken,yağmur yağarken,okula giderken,okuldan gelirken,markette,bakkalda çakkalda,kuaförde,alışverişte,belki de olman gereken ya da gerekmeyen her yerde yanımda olduğun için teşekkür ederim hayatımın uğuru..  evden çıkarken,eve girerken,okula giderken,okuldan gelirken,yemek yerken,hatta abartıp wc'ye girerken bile haber vermekten afakanlar bastı beni=) artık evleniceksek evlenelim,yoksa sabrım taşıcak bak haberin olsun hayatımın uğuru=) gına geldi attığımız her adımda gsm operatörlerini meşgul etmekten.. o yüzden buna lütfen bi çözüm=)

seni seviyorum gıcık sevgilim=) hep yanımda kal demek isterdim ama ztn hiç gitmiyorsun ki=))

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !